http://redan.pl/wp-content/uploads/okna-pcv.jpg

Dodatkowy asortyment

Oferujemy
szeroki zakres
dodatków oraz akcesoriów

bramy

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Bramy segmentowe 

 

Oszczędzasz miejsce

Teraz masz więcej miejsca w garażu. Bramę ze sprężynami skrętnymi można zamontować nawet do nadproża o wysokości 10 cm. Zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak, jak chcesz.

Oszczędzasz siły

Bez zbędnego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.

Zyskujesz dodatkowe możliwości

W bramie ze sprężynami skrętnymi można zastosować drzwi przejściowe. To wygodne rozwiązanie umożliwiające komunikację, bez konieczności otwierania całej bramy.

Czujesz się bezpiecznie

Sprężyny skrętne są pewnym i niezawodnym mechanizmem w bramie, wyposażonym dodatkowo w zabezpieczenie przed niekontrolowanym opadnięciem płaszcza. To 100 % pewności w każdej sytuacji.

 

Bramy roletowe

 

Automatyczne

Komfortową obsługę zapewnia wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym – bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

Funkcjonalne

Oszczędność miejsca w garażu i na podjeździe gwarantuje zwarta budowa bramy: brak prowadnic podsufitowych oraz pionowe prowadzenie płaszcza. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak, jak chcesz.

Oszczędne

Właściwy poziom oświetlenia wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcana do nadproża gwarantują mniejsze straty ciepła w garażu.

Bezpieczne

Ochronę użytkowania gwarantuje system fotokomórek, hamulec bezpieczeństwa oraz optyczna listwa bezpieczeństwa – dzięki takim mechanizmom praca bramy jest pod ścisłą kontrolą. Hamulec bezpieczeństwa montowany jest standardowo do wszystkich bram powyżej 9m2 powierzchni, bramy mniejsze można wyposażyć dodatkowo w hamulec bezpieczeństwa.

 

Bramy uchylne

 

Ekonomiczne i sprawdzone

Nasza brama NOVUM jest najtańszą w swojej klasie bramą uchylną dostępną na rynku! Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują niską cenę bramy, a niezawodne działanie potwierdzają zadowoleni klienci.

Łatwe w obsłudze

Sprawne użytkowanie gwarantuje zespół sprężyn naciągowych oraz samonastawne rolki. Zamykanie i otwieranie bramy przebiega stabilnie, łatwo i pewnie.

Bezpieczne

Bezpieczne użytkowanie gwarantuje zastosowany zespół sprężyn naciągowych w osłonach. Dwupunktowe, zatrzaskowe ryglowanie daje zawsze pewność zamknięcia bramy, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo mienia.

Trwałe

Długoletnie użytkowanie bramy gwarantuje zastąpienie procesu spawania skręcaniem. We wszystkich bramach uchylnych ościeżnice są skręcane z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych, w ten sposób wyeliminowano możliwość powstania ewentualnych ognisk korozji.

Z ociepleniem lub bez

Lepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewnia ocieplenie bramy i zabezpieczenie jej od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla nieogrzewanych garaży.

 

Bramy rozwierne

 

Trwałe

Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.

Bezpieczne

Pewne i łatwe zamknięcie pomieszczenia zapewnia wyposażenie bramy w samozatrzaskowe rygle, które mechanicznie blokują skrzydła w dwóch punktach.

Wyposażenie dodatkowe

Bramę można ocieplić, zamontować w niej drzwi przejściowe lub kratki wentylacyjne.

brama

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Bramy segmentowe

 

Dostępne w wymiarach typowych

Pozwala to projektantom obiektu zaplanować wymiar bramy, którą klient zakupi w dobrej cenie jako typową.

Ciepłe

Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej MakroPro wynosi Uk=1,0W/m2K. Aby zapewnić dobrą izolację termiczną w pomieszczeniu bramę wyposażono w system uszczelek na całym obwodzie oraz w uszczelki pomiędzy panelami. Płaszcz wykonany jest ze stalowych segmentów o grubości 40mm, wypełnionych pianką poliuretanową.

Nietypowe wymiary

Bramy MakroPro i MakroPro Alu wykonywane są na zamówienie klienta, wymiar dostosowywany jest do istniejącego otworu. Bramy dostępne są w zakresie wymiarowym do 8000mm szer. i do 5000mm wys.

Bezpieczne

Bramy wykonywane są zgodnie z normami i standardami europejskimi.
W bramach MakroPro i MakroPro Alu bezpieczeństwo gwarantują zabezpieczenia zapobiegające samoczynnemu opadnięciu płaszcza: w przypadku uszkodzenia linki oraz w przypadku pęknięcia sprężyny.
W bramach MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 siłownik wyposażony jest w cichobieżną, samohamowną przekładnię ślimakową i urządzenie chwytające, które zabezpiecza przed opadnięciem bramy w przypadku zaniku energii, niezależnie od prędkości obrotowej, kierunku obrotów czy pozycji zabudowy. To samokontrolujące urządzenie ma bardzo dobre właściwości tłumiące w momencie chwytu.
Do wszystkich typów bram z napędem Automatik stosuje się: fotokomórki, kurtynę świetlną fotokomórek, czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa, sygnalizację świetlną itd.

Komfortowe

Wygodną obsługę bram MakroPro i MakroPro Alu zapewnia wybór jednego z kilku sposobów otwierania bramy: przekładni łańcuchowej lub sznurowej, siłownika kompaktowego z kasetą sterującą „góra-stop-dół”.
W bramach MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 zastosowano napęd kompaktowy z wyłącznikiem „góra-stop-dół”. Opcjonalnie można zastosować: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych czy nadajnik zdalnego sterowania itp. Modułowa budowa sterowania umożliwia podpięcie innych urządzeń współpracujących z bramą, np. do myjni automatycznej.

Solidne i trwałe

Elementy konstrukcyjne bramy wykonane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Płaszcz zbudowany jest z segmentów o grubości 40 [mm].
Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, aluminiowy segment przeszklony. W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.

Sprawne i ciche

Rolki toczne, po których przesuwa się płaszcz bramy w prowadnicach są łożyskowane oraz powlekane tworzywem sztucznym, suwliwie przesuwają się w zawiasach. Taki system zapewnia płynną, cichą i stabilną pracę bramy.

Uniwersalne

Możliwość dostosowania rodzaju bramy oraz typu montażu do wymagań hal przemysłowych i magazynów gwarantuje wybór spośród kilku podstawowych typów prowadzenia. Bramy segmentowe można zamontować w każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu.

Dobrze wyposażone

Bramę segmentową można wyposażyć w drzwi przejściowe z samozamykaczem umożliwiające swobodną komunikację. Okienka lub aluminiowe segmenty przeszklone zapewniają stały dopływ światła z zewnątrz oraz pozwalają na kontrolowanie terenu przed bramą. W bramie można również zamontować kratkę wentylacyjną lub klapę odciągu spalin.

 

 

Bramy roletowe

 

Automatyczne

Brama roletowa standardowo wyposażona jest w trójfazowy siłownik kompaktowy w komplecie z kasetą sterującą „góra – stop – dół”, zasilany napięciem 400 V. Modułowa budowa sterowania pozwala na rozbudowanie jego funkcji o dodatkowe elementy. Wyposażenie opcjonalne to m. in.: zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych, zdalne sterowanie nadajnikiem (pilotem).

Konstrukcja odporna na korozję

Konstrukcja bramy zbudowana jest w całości z elementów zabezpieczonych przed korozją. Poszycie i prowadnice wykonane są z aluminium powlekanego wysokiej jakości lakierami, konsole jezdne są cynkowane, a wał nawojowy -stalowy, malowany.

Z przeszkleniami

Aby doświetlić ciemne pomieszczenie warto pomyśleć o bramie z profilami przeszklonymi. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić energię elektryczną. Dzięki profilom przeszklonym można również kontrolować teren przed bramą bez konieczności jej otwierania. Możliwość zamontowania przeszklenia podnosi dodatkowo estetykę wykonania bramy.

Funkcjonalne

Bramy roletowe BR-100 dzięki swej zwartej budowie można zamontować niemal w każdym pomieszczeniu. W ich pobliżu mogą pracować inne urządzenia, np.: suwnica, podnośnik. Bramy montowane są bezpośrednio za otworem, nie zajmują miejsca przed wjazdem, jak również w pomieszczeniu, a do ich zamontowania potrzebne jest jedynie 540mm nadproże!

Bezpieczne

Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają: krawędziowa optyczna listwa bezpieczeństwa, fotokomórki oraz sygnalizacja świetlana. Ponadto siłownik wyposażony jest w korbę do awaryjnego otwierania oraz w system chwytaków elektromagnetycznych (hamulec bezpieczeństwa). Kaseta sterująca „góra-stop-dół” zapewnia łatwą i sprawną obsługę bramy, a jej praca jest zawsze pod kontrolą.

 

 

Bramy podwieszane

 

Trwałe

Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.

Wiele możliwości

Bramę można wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej z dowolnym podziałem skrzydeł. W praktyce oznacza to swobodę w doborze różnych szerokości skrzydeł, w zależności od wymagań.

Wyposażenie dodatkowe

Bramę można ocieplić, zamontować w niej drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

ad1_1

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Ozdoba każdego okna dopasuj indywidualnie do swojego stylu

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia okien są okucia.

 

Naszą stolarkę wyposażamy w okucia Austriackiej firmy MACO.

 

Okucia Maco charakteryzują się ponadprzeciętnymi walorami technicznymi, ponadczasowym wzornictwem elegancką i smukłą linią, a zaokrąglone krawędzie zaczepów nadają okuciom łagodny kształt.


Klamki

 

 • klamka Hoppe Tokyo (biała, stare złoto)
 • klamka z przyciskiem (biała, brąz, stare złoto)
 • klamka z kluczykiem (biała, brąz, stare złoto)
 • klamka SECUSTIC (biała, brąz, srebrna, stare złoto)
 • klamka pochwyt
 • klamka standard (z logo lub bez logo redan)
 • klamka 2 stronna + zamek – do drzwi balkonowych (białe, okleina 1- lub 2-stronna)

 

 

Czyszczenie i pielęgnacja

 

 • środek do czyszczenia PVC COSMOFEN (5, 10, 20)
 • zestaw do pielęgnacji PVC (mleczko, smar, oliwka)

 

 

Pozostałe

 

 • kotwa montażowa system REHAU
 • samozamykacz
 • dodatkowy zamek
 • blokada błędnego uchyłu
 • hamulec cierny
 • hamulec sterowany klamką
 • mechanizm stopniowania uchyłu
 • zatrzask balkonowy + pochwyt
 • przerobienie skrzydła R na UR

 

DODATKOWY ASORTYMENT – OKUCIA

 

Klamki Hoppe Tokyo

 

klamki

Klamki ROTO Swing

klamki roto

klamki roto 2

klamki roto 3

 

Kalmki Hoppe Secustic

klamki hoppe 4

klamki hoppe 2

Klamki MEDOS

klamki medos

Klamka PLUTON z przyciskiem

klamka pluton

medos

medos2

 

Blokady otwierania skrzydeł:

blokada

blokada1

blokada2

blokada3

blokada4

Osłonki na zawiasy:

oslonka

oslonka1

 

Zawiasy drzwiowe

zawias

 

Zaczepy antywłamaniowe

zaczepy

 

Mikrowentylacja:

mikrowentylacja

 

Kryty zawias

Niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd okna uzyskamy stosując ukryte zawiasy we wrębie okuciowym miedzy skrzydłem a ramą okienną.

zawias2

zawias3

 

Złota linia – wyróżniająca okna klasy PREMIUM

prem

 

Kolor zaślepek do odwodnień :

zaslepki

 

Zatrzaski balkonowe :

zaslepka1

zaslepka2

zaslepka3

zaslepka4

zaslepka5

 

Podnośnik skrzydła:

podnosnik podnosnik2

 

Konsole montażowe do montażu w przestrzeni izolującej

konsola2 konsola3 konsola1

okno-moskitiera

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Moskitiery

 

to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami bardzo nagminnie występującymi w okresie wiosna – jesień. Moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie zatrzymując pyłki roślinne oraz kurz wszechobecne wokół naszych domów.

 

 

Moskitiera ramkowa / kołnierzowa

 

Najprostszy typ moskitiery. Siatka naciągnięta jest na aluminiowy stelaż. Łatwy i bezinwazyjny montaż i demontaż z okna lub ściany. Mocowana jest za pomocą haczyków dostosowanych do grubości profilu.

 

 

Moskitiera rolowana

 

Siatka rolowana w prowadnicach i chowana do kasety, w której umieszczona jest sprężyna samozwijająca, bez potrzeby demontażu na zimę.

 

 

Zalety

 

 • dobra ochrona przed insektami
 • bardzo łatwy i szybki montaż
 • zastosowanie do wszystkich typów okien i drzwi
 • estetyczny wygląd
 • konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne [temperaturę, promienie UV, deszcz] zapewniająca bezawaryjne użytkowanie
 • ochrona zwierząt domowych przed wypadnięciem z okna

AERECO-EXR-5-kolorow1

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Nawiewniki okienne

 

są to urządzenia montowane w oknach, które doprowadzają do pomieszczeń powietrze z zewnątrz w sposób ciągły i kontrolowany. Odgrywają one istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku. Nawet przy szczelnie zamkniętych oknach nawiewniki pozwalają doprowadzać świeże powietrze w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami. Nawiewniki działają bezobsługowo i automatycznie, nie wymagają zasilania, nie wyziębiają pomieszczeń jak rozszczelnienia okienne, chronią przed nadmiernymi hałasami z zewnątrz.

 

Higrosterowane

 

Nawiewniki przeznaczone do okien PVC, drewnianych i aluminiowych. Przepływ powietrza nawiewników wynosi 5-35 m3/h. Można zamontować je w oknach nowych, jak i już istniejących. Strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) wewnątrz pomieszczenia, tzn. od zanieczyszczenia powietrza wynikającego z wykonywania czynności, takich jak pranie, gotowanie, suszenie itp.

 

Ciśnieniowe

 

Nawiewniki przeznaczone do okien PVC i drewnianych (nawiewnik 2MO jest przeznaczony również do okien aluminiowych). Można zamontować je w oknach nowych, jak i już istniejących. Ilość dostarczanego powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Dzieje się tak do poziomu różnicy ciśnień, przy którym wydajność nawiewnika osiąga wartość maksymalną. Przy dalszym wzroście skrzydełka odchylają się ograniczając ilość doprowadzanego powietrza. Taka sytuacja może być spowodowana, np. podmuchem wiatru. Użytkownik ma możliwość zamknięcia przysłony ograniczając przepływ powietrza do minimum.

 

Ręcznie sterowane

 

Nawiewniki przeznaczone do okien PVC i drewnianych. Można zamontować je w nowych, jak i już istniejących oknach. Ilość dostarczanego powietrza zależy od położenia przysłony. Użytkownik reguluje stopień otwarcia nawiewnika, decydując o ilości dostarczanego powietrza – ręcznie zmieniając położenie przepustnicy nawiewnika. Nawiewniki sterowane ręcznie najczęściej stosowane są w miejscach, gdzie przepisy ograniczają użycie nawiewników higrosterowanych i ciśnieniowych, np. w przypadku doprowadzenia powietrza do pomieszczeń mieszkalnych z urządzeniami gazowymi takimi jak piece, termy, podgrzewacze.

 

Kolorystyka

 

Wszystkie nawiewniki AERECO są dostępne w trzech podstawowych kolorach: Biały – RAL 9003, Kasztanowy – RAL 8017, Dębowy – RAL 8001. Istnieje możliwość lakierowania nawiewników ciśnieniowych, sterowanych ręcznie oraz okapów na dowolny kolor palety RAL.

 

 • 2AMO 4 kolory
  2AMO 4 kolory
 • AERECO EXR 5 kolorów
  AERECO EXR 5 kolorów
 • AMO 4 kolory
  AMO 4 kolory
 • EMM 5 kolory
  EMM 5 kolorów

 

szklo-ornamentowe

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Szkło ornamentowe

 

Zastosowanie szkła ornamentowego zapewnia dopływ światła do wnętrza pomieszczenia, chroniąc je jednocześnie przed ciekawskimi spojrzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy rozproszone światło i obraz bez wyraźnych konturów, gwarantujący dyskrecję osobom przebywającym w środku. Ze względu na takie właściwości, szkło ornamentowe może być zastosowane nie tylko w oknach, ale także w ściankach działowych, zabudowach balkonów, barierkach lub szklanych drzwiach.

 

 • Szklo ornamentowe Altdeutsch
  Altdeutsch
 • Szklo ornamentowe Crepi
  Crepi
 • Szklo ornamentowe Kathedral
  Kathedral
 • Szklo ornamentowe Kathedral brąz
  Kathedral brąz
 • Szklo ornamentowe Kora silivit
  Kora silivit
 • Szklo ornamentowe Kora silivit brąz
  Kora silivit brąz
 • Szklo ornamentowe Listral
  Listral
 • Szklo ornamentowe Mastercarre
  Mastercarre
 • Szklo ornamentowe Masterlens
  Masterlens
 • Szklo ornamentowe Masterpoint
  Masterpoint
 • Szklo ornamentowe Monumental m
  Monumental m
 • Szklo ornamentowe Monumental s
  Monumental s
 • Szklo ornamentowe Waterdrop
  Waterdrop
 • Szklo ornamentowe Zbrojak
  Zbrojak

 

ozdoba-10

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Ozdoby PVC REDAN

 

Są wykonane z twardego PVC o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Ich zastosowaniem są głównie okna, które wymagają wykonania w starym, ozdobnym i renesansowym stylu.

 

 • ozdoba 01
  1
 • ozdoba 02
  2
 • ozdoba 03
  3
 • ozdoba 04
  4
 • ozdoba 05
  5
 • ozdoba 06
  6
 • ozdoba 07
  7
 • ozdoba 08
  8
 • ozdoba 09
  9
 • ozdoba 10
  10
 • ozdoba 11
  11
 • ozdoba 12
  12
 • ozdoba 13
  13
 • ozdoba 14
  14
 • ozdoba 15
  15
 • ozdoba 16
  16

 

parapaty wew

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Parapet wewnętrzny to ważny element wykończenia wnętrza

 

W naszej ofercie  znajdą Państwo parapety wewnętrzne znanych i cenionych producentów. Każdy z nich specjalizuje się w produkcji parapetów z różnych materiałów, co pozwali Państwu dokonać najlepszego wyboru spełniającego osobiste oczekiwania. Oprócz tego dostępna jest również szeroka oferta kolorystyczna.

 

 

 

Rehau (PVC)

 

Parapety wewnętrzne REHAU wykonane są z komorowych profili PVC, obejmujących szerokości w zakresie od 100 do 650 mm. Powierzchnia zewnętrzna parapetu wykończona jest wysokogatunkowym laminatem na bazie żywic melaminowych, z czego aż 6 wzorów dostępnych jest na bieżąco w sprzedaży!

 

Prospekt parapety wewnętrzne (.pdf)

 

Zastosowanie parapetów wewnętrznych REHAU

 • parapety wewnętrzne REHAU mogą być stosowane w połączeniu z oknami z tworzyw sztucznych, drewna oraz aluminium
 • w połączeniu z systemami REHAU ich zabudowa jest niezwykle prosta
 • parapety można stosować w budynkach nowo powstających oraz przy renowacji

 

Baumal (MDF)

 

Płyta MDF to nowoczesny, wysokiej jakości produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania drobnych włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednolitej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju. Stanowi doskonały substytut dla naturalnego drewna i pozbawiony jest naturalnych niedoskonałości zwykle spotykanych w drewnie takich jak: sęki i pęknięcia. Parapet wewnętrzny wykonany jest z płyty MDF. Jest w całości zabezpieczony przed wchłanianiem wilgoci, oraz pokryty jest wysokiej klasy lakierem.

 

W ofercie posiadamy parapety MDF lakierowane, fornirowane i foliowane CPL.

 

 Zybert

Usługi Budowlane i Kamieniarskie Jan Zybert to doświadczona, ambitna i dynamicznie rozwijająca się firma, która działając od 2000 r. zdobyła doświadczenie przy realizacji różnych obiektów, a jej potencjał techniczny pozwala na podjęcie się każdego zadania w wykonawstwie z użyciem kamieni naturalnych tj. marmur i granit. W naszej ofercie są parapety z kamienia naturalnego (marmur , granit) oraz konglomeratów marmurowych – materiału, który posiada parametry fizyczno-mechaniczne podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.

 

 

parapety zewnętrzne

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Parapet zewnętrzny jest niezbędnym elementem wykończeniowym okna. Chroni przede wszystkim mur budynku przed spływającą wodą, a tym samym przed wilgocią i brudem. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety zewnętrzne znanych i cenionych producentów. Każdy z nich specjalizuje się w produkcji parapetów z różnych materiałów, co pozwoli Państwu dokonać najlepszego wyboru spełniającego osobiste oczekiwania. Oprócz tego dostępna jest również szeroka oferta kolorystyczna.

 

 

RADEX-STAL

 

Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Dobra jakość w przystępnej cenie. Estetyczne i trwałe (odporne na wpływ warunków atmosferycznych). Dobrze zamontowane chronią elewację budynków i odprowadzają wodę. Odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Parapety stalowe są wykonane z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,75 mm. Blachy powlekane są, po uprzednim ocynkowaniu, w nowoczesnej, ciągłej linii powlekania typu coil coating (nakładanie powłoki walcami) zapewniającej uzyskanie różnorodnych rodzajów powłok poliestrowych. Parapety stalowe ocynkowane i powlekane pokryte są folią polietylenową zabezpieczającą powierzchnię przed uszkodzeniem lakieru dekoracyjnego. Do wykończenia parapetów stosujemy zaślepki z PVC.

 

 

oslony-okienne

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Rolety Natynkowe

 

To praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje
termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

 

Rolety zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania , latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

 

 

Standard

Obudowa rolety wykonana z aluminium z pokrywą rewizyjną umieszczoną od przodu skrzynki rolety. Skrzynka montowana na murze (bez ingerencji w światło okna) lub we wnęce okiennej (ingerencja w światło okna). System rolet natynkowych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących.

 

Dostępne kolory

 • biały
 • brąz jamajka
 • szary
 • brąz jasny
 • beż jasny
 • srebrny
 • antracyt
 • złoty dąb
 • orzech
 • mahoń

 

Rondo

Rolety w  kasecie półokrągłej, system który przeznaczony jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub montowana w ościeżach. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu Moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.


Dostępne kolory

 • biały
 • brąz jamajka
 • szary
 • brąz
 • srebrny

 

Integro

System podtynkowy przeznaczony jest do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Rolety w systemie INTEGRO wpasowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Proponowany system pozwala na zastosowanie optymalnych rozwiązań architektom i projektantom.
Dostępne kolory i wielkości skrzynek

Skrzynka 150mm , 180 mm, 205 mm (rewizja i profil podtrzymujący standardowo w kolorze białym i brąz)

NOWOŚĆ: rewizja i profil podtrzymujący w okleinie złoty dąb i orzech

Kolory standardowe profili

srebrny, biały, szary, ciemnobeżowy, beżowy, ciemne drewno, ciemnobrązowy, brązowy, biel kremowa, kość słoniowa, antracyt, mahoń, orzech, złoty dąb

Kolory niestandardowe profili

jasne drewno, żółty, czerwony, zielony, zieleń jodłowa, stalowy, niebieski, bordo, czarny, jasny szary

 

WALORY UŻYTKOWE

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciw insektową, która umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz. Ponadto nowoczesna konstrukcja skrzynki w systemie INTEGRO pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.

 

KOMFORT OBSŁUGI

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

 

Rolety antywłamaniowe

System rolet antywłamaniowych skierowany jest do osób, dla których istotne znaczenie ma zapewnienie najbliższym bezpieczeństwa. Jako producent rolet, postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaoferować naszym klientom produkt, który nie tylko będzie doskonałym elementem dekoracyjnym, ale jednocześnie będzie stanowił skuteczne zabezpieczenie przeciw włamaniom.
Nowoczesna konstrukcja, funkcjonalność, łatwość montażu i obsługi, a także estetyczny wygląd pozwolą dopasować rolety do wymagań budynku oraz koloru fasady. W tego typu produktach poszczególne elementy m.in. prowadnice, posiadają specjalne wzmocnienie, co uniemożliwia odgięcie oraz wyciągnięcie profili roletowych. Dodatkowo odpowiednio mocna konstrukcja kurtyny rolety zapobiega jej uszkodzeniu podczas uderzenia. Ponadto zastosowanie specjalnych zaczepów blokujących zapobiega podniesieniu zamkniętej kurtyny, co gwarantuje skuteczne zabezpieczenie domu. Rolety wykonane są z aluminium, w związku z czym charakteryzują się lekkością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością w konserwacji. Podczas naszej nieobecności ochronią one okna i balkon przed wzrokiem potencjalnych włamywaczy, a nasz dobytek przed kradzieżą. Dzięki izolacji osłonimy również wnętrza domu przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzaniem.

 

SZCZEGÓLNE CECHY SYSTEMU

Mocna konstrukcja kurtyny rolety, wzmocniona konstrukcja prowadnic, zaczepy blokujące przed podniesieniem.


WALORY UŻYTKOWE

Rolety antywłamaniowe można dopasować do różnych systemów, w których pancerz zwijany jest do skrzynki aluminiowej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Zastosowane technologie jak również przemyślana konstrukcja pozwalają na taki montaż, aby skrzynki były jak najmniej widoczne. Duży wybór systemów adaptacyjnych umożliwia estetyczne dopasowanie ich do fasady domu.

 

PALETA KOLORÓW

Profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je doskonale dopasować do stolarki okiennej.

 

Roleta naokienna

Zobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Rolety naokienne

 

Rolety są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

 

Obudowa rolety wykonana z PVC z pokrywą rewizyjną umieszczoną od dołu lub czoła skrzynki rolety. Skrzynka nakładana na okno, a następnie wraz z nim montowana we wnęce okiennej. Możliwość różnych wariantów zabudowy, łącznie z zabudową całkowitą (dotyczy skrzynek z rewizją od dołu). System rolet naokiennych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących.

 

System rolet nastawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących nowoczesne rozwiązania osłonowe. Niezwykle łatwy w produkcji i przyjazny w montażu, poprzez szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań, system Vegas Revo oszczędza czas potrzebny na złożenie w pełni funkcjonalnej rolety. Niezawodny w użytkowaniu, przyniesie satysfakcję z zakupu także końcowemu nabywcy. Doskonała jakość profili konstrukcyjnych systemu oraz ich grube ścianki gwarantują sztywność skrzynki zaś mimośrodowe łączenie skrzynki zapewnia wysoką szczelność oraz wytrzymałość jej konstrukcji. Opcja mocowania na kotwy umożliwia pewne ustalenie rolety do nadproża, zapewniając efekt usztywnienia konstrukcji skrzynki i pewnego zespolenia okna z roletą.
Tworzenie zestawów rolet z zastosowaniem podziałów jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych adapterów podziałowych system Revo pozwala na łatwe wykonanie zestawu rolet w różnych wysokościach w tej samej skrzynce. Dostęp do wnętrza skrzynki systemu Revo zapewniony został dzięki uchylnej klapie rewizyjnej zaopatrzonej w wygodny uchwyt, pozwalający na jej otwarcie bez użycia narzędzi. System Revo posiada wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty w tym certyfikat zgodności CE, certyfikaty przenikalności termicznej oraz odporności na napór wiatru ( VI klasa wytrzymałości ) oraz atest higieniczny PZH.

 

System Revo dostępny jest w dwóch rozmiarach skrzynki

165mm x 240mm oraz 205mm x 240mm