http://redan.pl/wp-content/uploads/okna-pcv.jpg

Dodatkowy asortyment

Oferujemy
szeroki zakres
dodatków oraz akcesoriówZobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Parapet zewnętrzny jest niezbędnym elementem wykończeniowym okna. Chroni przede wszystkim mur budynku przed spływającą wodą, a tym samym przed wilgocią i brudem. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety zewnętrzne znanych i cenionych producentów. Każdy z nich specjalizuje się w produkcji parapetów z różnych materiałów, co pozwoli Państwu dokonać najlepszego wyboru spełniającego osobiste oczekiwania. Oprócz tego dostępna jest również szeroka oferta kolorystyczna.

 

 

RADEX-STAL

 

Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Dobra jakość w przystępnej cenie. Estetyczne i trwałe (odporne na wpływ warunków atmosferycznych). Dobrze zamontowane chronią elewację budynków i odprowadzają wodę. Odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Parapety stalowe są wykonane z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,75 mm. Blachy powlekane są, po uprzednim ocynkowaniu, w nowoczesnej, ciągłej linii powlekania typu coil coating (nakładanie powłoki walcami) zapewniającej uzyskanie różnorodnych rodzajów powłok poliestrowych. Parapety stalowe ocynkowane i powlekane pokryte są folią polietylenową zabezpieczającą powierzchnię przed uszkodzeniem lakieru dekoracyjnego. Do wykończenia parapetów stosujemy zaślepki z PVC.