http://redan.pl/wp-content/uploads/okna-pcv.jpg

Dodatkowy asortyment

Oferujemy
szeroki zakres
dodatków oraz akcesoriówZobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Rolety naokienne

 

Rolety są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

 

Obudowa rolety wykonana z PVC z pokrywą rewizyjną umieszczoną od dołu lub czoła skrzynki rolety. Skrzynka nakładana na okno, a następnie wraz z nim montowana we wnęce okiennej. Możliwość różnych wariantów zabudowy, łącznie z zabudową całkowitą (dotyczy skrzynek z rewizją od dołu). System rolet naokiennych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących.

 

System rolet nastawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących nowoczesne rozwiązania osłonowe. Niezwykle łatwy w produkcji i przyjazny w montażu, poprzez szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań, system Vegas Revo oszczędza czas potrzebny na złożenie w pełni funkcjonalnej rolety. Niezawodny w użytkowaniu, przyniesie satysfakcję z zakupu także końcowemu nabywcy. Doskonała jakość profili konstrukcyjnych systemu oraz ich grube ścianki gwarantują sztywność skrzynki zaś mimośrodowe łączenie skrzynki zapewnia wysoką szczelność oraz wytrzymałość jej konstrukcji. Opcja mocowania na kotwy umożliwia pewne ustalenie rolety do nadproża, zapewniając efekt usztywnienia konstrukcji skrzynki i pewnego zespolenia okna z roletą.
Tworzenie zestawów rolet z zastosowaniem podziałów jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych adapterów podziałowych system Revo pozwala na łatwe wykonanie zestawu rolet w różnych wysokościach w tej samej skrzynce. Dostęp do wnętrza skrzynki systemu Revo zapewniony został dzięki uchylnej klapie rewizyjnej zaopatrzonej w wygodny uchwyt, pozwalający na jej otwarcie bez użycia narzędzi. System Revo posiada wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty w tym certyfikat zgodności CE, certyfikaty przenikalności termicznej oraz odporności na napór wiatru ( VI klasa wytrzymałości ) oraz atest higieniczny PZH.

 

System Revo dostępny jest w dwóch rozmiarach skrzynki

165mm x 240mm oraz 205mm x 240mm