https://redan.pl/wp-content/uploads/okna-pcv.jpg

Dodatkowy asortyment

Oferujemy
szeroki zakres
dodatków oraz akcesoriówZobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Parapet wewnętrzny to ważny element wykończenia wnętrza

 

W naszej ofercie  znajdą Państwo parapety wewnętrzne znanych i cenionych producentów. Każdy z nich specjalizuje się w produkcji parapetów z różnych materiałów, co pozwali Państwu dokonać najlepszego wyboru spełniającego osobiste oczekiwania. Oprócz tego dostępna jest również szeroka oferta kolorystyczna.

 

 

 

Rehau (PVC)

 

Parapety wewnętrzne REHAU wykonane są z komorowych profili PVC, obejmujących szerokości w zakresie od 100 do 650 mm. Powierzchnia zewnętrzna parapetu wykończona jest wysokogatunkowym laminatem na bazie żywic melaminowych, z czego aż 6 wzorów dostępnych jest na bieżąco w sprzedaży!

 

Prospekt parapety wewnętrzne (.pdf)

 

Zastosowanie parapetów wewnętrznych REHAU

  • parapety wewnętrzne REHAU mogą być stosowane w połączeniu z oknami z tworzyw sztucznych, drewna oraz aluminium
  • w połączeniu z systemami REHAU ich zabudowa jest niezwykle prosta
  • parapety można stosować w budynkach nowo powstających oraz przy renowacji

 

Baumal (MDF)

 

Płyta MDF to nowoczesny, wysokiej jakości produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania drobnych włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednolitej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju. Stanowi doskonały substytut dla naturalnego drewna i pozbawiony jest naturalnych niedoskonałości zwykle spotykanych w drewnie takich jak: sęki i pęknięcia. Parapet wewnętrzny wykonany jest z płyty MDF. Jest w całości zabezpieczony przed wchłanianiem wilgoci, oraz pokryty jest wysokiej klasy lakierem.

 

W ofercie posiadamy parapety MDF lakierowane, fornirowane i foliowane CPL.

 

 Zybert

Usługi Budowlane i Kamieniarskie Jan Zybert to doświadczona, ambitna i dynamicznie rozwijająca się firma, która działając od 2000 r. zdobyła doświadczenie przy realizacji różnych obiektów, a jej potencjał techniczny pozwala na podjęcie się każdego zadania w wykonawstwie z użyciem kamieni naturalnych tj. marmur i granit. W naszej ofercie są parapety z kamienia naturalnego (marmur , granit) oraz konglomeratów marmurowych – materiału, który posiada parametry fizyczno-mechaniczne podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.