https://redan.pl/wp-content/uploads/okna-pcv.jpg

Dodatkowy asortyment

Oferujemy
szeroki zakres
dodatków oraz akcesoriówZobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Rolety Natynkowe

 

To praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje
termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

 

Rolety zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania , latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

 

 

Standard

Obudowa rolety wykonana z aluminium z pokrywą rewizyjną umieszczoną od przodu skrzynki rolety. Skrzynka montowana na murze (bez ingerencji w światło okna) lub we wnęce okiennej (ingerencja w światło okna). System rolet natynkowych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących.

 

Dostępne kolory

 • biały
 • brąz jamajka
 • szary
 • brąz jasny
 • beż jasny
 • srebrny
 • antracyt
 • złoty dąb
 • orzech
 • mahoń

 

Rondo

Rolety w  kasecie półokrągłej, system który przeznaczony jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub montowana w ościeżach. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu Moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.


Dostępne kolory

 • biały
 • brąz jamajka
 • szary
 • brąz
 • srebrny

 

Integro

System podtynkowy przeznaczony jest do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Rolety w systemie INTEGRO wpasowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Proponowany system pozwala na zastosowanie optymalnych rozwiązań architektom i projektantom.
Dostępne kolory i wielkości skrzynek

Skrzynka 150mm , 180 mm, 205 mm (rewizja i profil podtrzymujący standardowo w kolorze białym i brąz)

NOWOŚĆ: rewizja i profil podtrzymujący w okleinie złoty dąb i orzech

Kolory standardowe profili

srebrny, biały, szary, ciemnobeżowy, beżowy, ciemne drewno, ciemnobrązowy, brązowy, biel kremowa, kość słoniowa, antracyt, mahoń, orzech, złoty dąb

Kolory niestandardowe profili

jasne drewno, żółty, czerwony, zielony, zieleń jodłowa, stalowy, niebieski, bordo, czarny, jasny szary

 

WALORY UŻYTKOWE

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciw insektową, która umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz. Ponadto nowoczesna konstrukcja skrzynki w systemie INTEGRO pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.

 

KOMFORT OBSŁUGI

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

 

Rolety antywłamaniowe

System rolet antywłamaniowych skierowany jest do osób, dla których istotne znaczenie ma zapewnienie najbliższym bezpieczeństwa. Jako producent rolet, postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaoferować naszym klientom produkt, który nie tylko będzie doskonałym elementem dekoracyjnym, ale jednocześnie będzie stanowił skuteczne zabezpieczenie przeciw włamaniom.
Nowoczesna konstrukcja, funkcjonalność, łatwość montażu i obsługi, a także estetyczny wygląd pozwolą dopasować rolety do wymagań budynku oraz koloru fasady. W tego typu produktach poszczególne elementy m.in. prowadnice, posiadają specjalne wzmocnienie, co uniemożliwia odgięcie oraz wyciągnięcie profili roletowych. Dodatkowo odpowiednio mocna konstrukcja kurtyny rolety zapobiega jej uszkodzeniu podczas uderzenia. Ponadto zastosowanie specjalnych zaczepów blokujących zapobiega podniesieniu zamkniętej kurtyny, co gwarantuje skuteczne zabezpieczenie domu. Rolety wykonane są z aluminium, w związku z czym charakteryzują się lekkością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością w konserwacji. Podczas naszej nieobecności ochronią one okna i balkon przed wzrokiem potencjalnych włamywaczy, a nasz dobytek przed kradzieżą. Dzięki izolacji osłonimy również wnętrza domu przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzaniem.

 

SZCZEGÓLNE CECHY SYSTEMU

Mocna konstrukcja kurtyny rolety, wzmocniona konstrukcja prowadnic, zaczepy blokujące przed podniesieniem.


WALORY UŻYTKOWE

Rolety antywłamaniowe można dopasować do różnych systemów, w których pancerz zwijany jest do skrzynki aluminiowej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Zastosowane technologie jak również przemyślana konstrukcja pozwalają na taki montaż, aby skrzynki były jak najmniej widoczne. Duży wybór systemów adaptacyjnych umożliwia estetyczne dopasowanie ich do fasady domu.

 

PALETA KOLORÓW

Profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je doskonale dopasować do stolarki okiennej.