Nowa Cukrownia. Inwestycja inna niż wszystkie.

Cukrownia

Od kilku tygodni mamy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej realizacji deweloperskiej na terenie Szczecina. Najważniejszym celem projektu jest rewitalizacja 11 hektarowego terenu po byłej fabryce cukru i tchnienie w niego nowego życia.
Firma Redan wyprodukowała i instaluje stolarkę energooszczędną wykonaną w technologii Eco Plus w kolorze zewnętrznym antracyt, pakietami szybowymi wyposażonymi w ,,ciepłe ramki dystansowe’’ oraz wzmocnionymi okuciami Firmy MACO. Okna w poszczególnych pomieszczeniach zostaną również wyposażone w nawiewniki zapewniające odpowiednią wentylację.
Nowa Cukrownia stanowić będzie dobrze pomyślany kompleks łączący w sobie wiele funkcji. Składa się on z czterech stref: mieszkalno-rekreacyjnej, biurowej, handlowo-usługowej oraz hotelowej. Bardzo ważną częścią inwestycji będzie wewnętrzny deptak wraz ze ścieżką rowerową. Wszystko to stworzy niepowtarzalny, miejski klimat. Powierzchnia mieszkań będzie zróżnicowana, od 26 do 90 m kw. Każde z mieszkań mieszczących się w trzypiętrowych budynkach będzie posiadało własny balkon lub ogródek.

Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji tej wyjątkowej inwestycji.