https://redan.pl/wp-content/uploads/okna-pcv.jpg

Stolarka aluminiowa

Posiadamy szeroką ofertę
nowoczesnych i funkcjonalnych
systemów osłonowychZobacz gdzie znajdziesz nasze produkty

Poznaj pełną listę sklepów z naszymi produktami

w swojej okolicy

Zobacz nasze sklepy

Zabudowa balkonu w systemie ramowym

Jednym z doskonałych sposobów przedłużenia sezonu są lekkie okna i drzwi przesuwne w systemie ramowym, które wpisują się w dowolną konstrukcję i kształt zadaszenia, podcienia, werandy. Przesuwne okna umożliwiają całkowite otwarcie lub zamknięcie tarasu w zależności od aktualnego kierunku wiatru lub nasłonecznienia.

System ramowy ma możliwość stosowania różnych wypełnień od grubości 4 mm do 18 mm, co pozwala na dopasowanie zabudowy do oczekiwań użytkownika. Polecanym, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie w przesuwnych lub stałych aluminiowych ramach szyby zespolonej 16 mm, która obniża hałas i wpływa dodatnio na bilans energetyczny całego obudowanego tarasu jak i przylegającego budynku. Delikatna ramka ściany tarasu z dużym przeszkleniem pozwala cieszyć się widokiem z zewnątrz, bez wrażenia jakiegokolwiek zamknięcia i jakiejkolwiek granicy dzielącej taras z ogrodem.

Dzięki systemom naszej produkcji, z tarasu można korzystać do późnej jesieni, a zimą przechowywać na nim ulubione rośliny tworząc w ten sposób swoisty ogród zimowy. Oferowane konstrukcje są wykonane z najwyższej jakości aluminium i bezpiecznego szkła: klejonego lub hartowanego oraz posiadają odpowiednie dopuszczenia do stosowania w budownictwie, a montaż jest wykonywany bezpośrednio przez producenta lub przez autoryzowanych przedstawicieli. Kilkunastoletnie doświadczenie naszej firmy w produkcji systemów zabudowy balkonów i tarasów gwarantuje trwałość i niezawodność działania systemów ramowej zabudowy dla Państwa wygody i satysfakcji.

 

Ramowe zabudowy balkonów

Są systemami przesuwnymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci. Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji balkonu. Systemy doskonale harmonizują z naszymi balustradami aluminiowymi.

Przykłady systemu ramowego

Zabudowa balkonu Zabudowa balkonu Zabudowa balkonu Zabudowa balkonu